Hakkımızda

Neden Biz?

Pet İV Veteriner Kliniği eski adıyla Patiler Veteriner Kliniği 2009 yılından beri İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde Esenkent bölgesinde hizmet vermektedir. 2022 Nisan ayında isim değişikliği ile Vet.Hek.Mustafa Koç ve Vet.Hek. Fatih Arslan tarafından kurulmuştur. Pet İV Veteriner Kliniği olarak; muayene , teşhis yöntemleri ,hemogram, biyokimya dijital röntgen-CR, ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, anestezi cihazı fizik tedavi ,yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför, pet shop ve yoğun bakım ünitesi ile hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.

Yüksek Güvence

Sevgi ve özenle sunulan veteriner hizmetlerimizle, evcil dostlarınızın sağlığını en üst seviyede tutuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve modern tıbbi ekipmanlarımızla, her zaman yüksek kaliteye odaklanıyoruz. Evcil dostlarınızın sağlığı bizim önceliğimizdir. Siz ve dostlarınız için buradayız.

Yüksek Kalite

Her adımda mükemmelliği hedefleyen bir anlayışla, evcil dostlarınız için en üst düzeyde sağlık ve bakım sunuyoruz. Deneyimli veteriner ekibimiz, son teknoloji tıbbi ekipmanlarımız ve sevgi dolu yaklaşımımızla, sizin ve dostlarınızın güvenini kazanmak için buradayız. Kaliteli hizmetimizle, evcil dostlarınızın yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz.

Etkili Hizmet

Her anınızda sizin ve dostlarınızın mutluluğunu düşünen bir yaklaşımla etkili hizmet sunuyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz, modern tıbbi olanaklarımızla evcil dostlarınızın sağlığını güvence altına alıyoruz. Sorunlarınızı dinliyor, çözümler üretiyor ve sizi memnun etmek için çabalıyoruz. Siz ve sevimli dostlarınız için kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.

Hakkımızda kısmı sıkça sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular

The Intellectual Property disclosure will inform users that the contents, logo and other visual media you created is your property and is protected by copyright laws.
A Termination clause will inform that users’ accounts on your website and mobile app or users’ access to your website and mobile (if users can’t have an account with you) can be terminated in case of abuses or at your sole discretion.
A Governing Law will inform users which laws govern the agreement. This should the country in which your company is headquartered or the country from which you operate your website and mobile app.
A Limit What Users Can Do clause can inform users that by agreeing to use your service, they’re also agreeing to not do certain things. This can be part of a very long and thorough list in your Terms and Conditions agreements so as to encompass the most amount of negative uses.
No matter what kind of goods you sell, best practices direct you to present any warranties you are disclaiming and liabilities you are limiting in a way that your customers will notice.
While creating and having a Terms and Conditions is important, it’s far more important to understand how you can make the Terms and Conditions enforceable. You should always use clickwrap to get users to agree to your Terms and Conditions. Clickwrap is when you make your users take some action – typically clicking something – to show they’re agreeing. Here’s how Engine Yard uses the clickwrap agreement with the I agree check box: